מעוניינת בסיוע ?

רוח נשית מסייעת לנשים נפגעות אלימות בשיקום תעסוקתי והעצמה כלכלית
feather.png

למי מתאים הליווי של רוח נשית >>

רוח נשית עוסקת בשיקום תעסוקתי והעצמה כלכלית לנשים נפגעות אלימות.

אם נפגעת מאלימות פיזית, כלכלית, מינית או רגשית בצעירותך או בחייך הבוגרים, ואת מתקשה היום לקדם ולהגשים את עצמך מקצועית ותעסוקתית,
ואת נמצאת בגילאי העבודה, ומעוניינת לקדם ולשפר את עצמאותך הכלכלית,

 

אנחנו מזמינות אותך לפנות אלינו בטלפון 072-2507770 או דרך האתר - לחצי צרו קשר, מלאי פרטייך ונחזור אליך.

תכניות התמיכה של רוח נשית >>

התהליך ברוח נשית כולל תמיכה וליווי אישיים וצמודים במטרה לסייע לך למצוא את הכיוון והדרך הנכונים לך, ולקדם את שאיפותייך בתחום המקצועי.

 

הליווי ברוח נשית הינו לתקופה של עד שנתיים וחצי, ובמסגרתו כל תכניות התמיכה זמינות לך, תוך חשיבה משותפת על הצרכים והמטרות שלך.

שלבי הפנייה:

  1. לאחר פנייתך, נערוך עמך שיחה טלפונית ראשונית במטרה לבחון שאכן השירותים שאנו מציעות הולמים ומתאימים לצרכייך וציפיותייך.

  2. פגישת הכרות אישית, שמטרתה להכיר אותך מקרוב יותר ושאת תכירי את רוח נשית. יחד נוכל להתחיל לבחון מה ניתן לעשות כדי לקדם את עצמאותך הכלכלית ולבנות תכנית אישית ראשונית מותאמת אליך כך שתענה על צרכייך (למצוא כיוון תעסוקתי, למצוא עבודה שתספק אותך, להתמיד במקום עבודה, להביא לידי ביטוי את יכולותיך ועוד).

בין התכניות שלנו:

מנטורינג - קשר עם מתנדבת של רוח נשית שעברה קורס הכשרה במהלכו קיבלה כלים לליווי ורגישה לנושאים איתם את מתמודדת. הקשר נמשך לרוב שנה ובמהלכו תפגשו כל שבוע כדי לסייע לך להגשים מטרות שתגדירו ביחד. המפגשים יתקיימו במקום שנוח לשתיכן ושתבחרו ביחד.

 

אימון (בתשלום סמלי) - סדרה של 15 מפגשים עם מאמנת מוסמכת, ותיקה ומקצועית. בתחילת התהליך תגדירו יחדיו מטרה (כגון: בניית בטחון עצמי, אימון עסקי לפתיחת עסק, זיהוי נטיות תעסוקתיות ועוד) ובעזרת כלים אימוניים תפעלו על מנת להגשים אותה.

 

ליווי עסקי - לנשים שהן בעלות עסק, מעוניינות או מתלבטות לגבי פתיחת עסק עצמאי, יכולות לקבל ליווי מותאם לצרכיהן ומאפשרת להן לקבל ידע וכלים מעשיים בתהליך הקמה וניהול עסק קטן, בשילוב העצמה להצלחה אישית ועסקית, קידום מכירות ושיווק. כמו כן  מתקיים ליווי פרטני על-ידי מנטוריות ומאמנות בעלות ניסיון בעולם העסקים.

 

מרחב נשי פתוח - בכל יום ראשון אחר הצהריים, מתקיים במשרדי רוח נשית בתל אביב מפגש חברתי חוויתי הכוללת שיח והרצאה ומתאימה למי שרוצה להכיר נשים נוספות וגם להרחיב את עולם התוכן שלה בהרצאות מעניינות ומגוונות.

 

לווי כלכלי - ליווי שמטרתו לתת כלים לניהול תקציב מחושב ונכון עבורך לפי הצרכים שלך.

 

בירור זכויות - מפגש חד פעמי עם מתנדבת לצורך חקר משותף של הזכויות שמגיעות לך שאולי לא הכרת.

 

ייעוץ משפטי - יעוץ חד פעמי עם עו"ד מתנדבת מ"שכר מצווה" שמיועד לנשים הזקוקות להכוונה משפטית. עו"ד תשב אתך לפגישה קצרה ותיתן לך המלצות להמשך ההתמודדות המשפטית שלך.

 

סדנאות תהליכיות - מפעם לפעם מתקיימים ברוח נשית סדנאות בנושאים שונים, ביניהם: סדנא העצמה תעסוקתית, סדנת "בונות עסקים" למי שמעוניינת לפתוח עסק ועוד.

אזורי הפעילות של רוח נשית >>

משרדי רוח נשית נמצאים בעיר תל אביב (אזור בית מעריב) ובמסגרתם ניתנים שירותים לתושבות המרכז.

באזור הצפון אנו מספקות שירותים דרך השלוחות שלנו בחיפה, איכסאל ונהריה.
באזור הדרום אנו מספקות שירותים דרך השלוחה שלנו בבאר שבע.

בנוסף, רוח נשית מקיימת פרויקטים יעודים בשיתוף פעולה עם עיריות ומוסדות שונים במספר ערים כמו לוד, הרצליה, ביתר-עלית, מרכז תמר בירושלים ועוד.

כל הפניות לרוח נשית מכל האזורים בארץ נעשות דרך טלפון 072-2507770 או דרך האתר - לחצי צרו קשר, מלאי פרטייך ונחזור אליך.

פונה בפעם הראשונה? אפשר להתקשר אלינו לטלפון 072-2507770 בין 9:00 - 17:00,

או להשאיר הודעה דרך האתר - לחצי צרו קשר, מלאי פרטייך ונחזור אליך.

להלן אפשרויות לתשלום לרוח נשית (עבור אימון וכד'):
1. בכרטיס אשראי באמצעות הקישור הבא: לחצי כאן

2. בהעברה בנקאית. להלן פרטי חשבון הבנק שלנו:

בנק הפועלים קוד בנק 12

סניף  780

ח-ן 334132